سؤالات متداول

دوره های آموزشی

در صورتیکه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید باید وارد سایت شوید. در غیر اینصورت ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد سایت شوید. سپس از منوی «دوره های آموزشی» وارد صفحه دوره های حضوری و یا دوره های غیر حضوری شوید و در صفحه باز شده دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه «مشاهده جزئیات بیشتر» را بزنید. سپس در صفحه توضیحات دوره٬ دکمه «این دوره را شروع کنید» را بزنید.سپس وارد صفحه خرید می شوید و میتوانید با فشردن دکمه «خرید» وارد صفحه «ثبت سفارش» و سپس وارد درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت شوید. پس از خرید دوره٬ دوره خریداری شده در بخش «پیشخوان» قابل مشاهده و استفاده است.
در صورتیکه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید باید وارد سایت شوید. در غیر اینصورت ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد سایت شوید. سپس از منوی «دوره های آموزشی» وارد صفحه پکیج های آموزشی شوید و در صفحه باز شده روی عکس دوره مورد نظر خود کلیک کنید. سپس وارد صفحه خرید می شوید و میتوانید با فشردن دکمه «خرید» وارد صفحه «ثبت سفارش» و سپس وارد درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت شوید. پس از خرید پکیج آموزشی٬ پکیج خریداری شده در بخش «پیشخوان» قابل مشاهده و استفاده است.
در صورتیکه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید باید وارد سایت شوید. در غیر اینصورت ابتدا ثبت نام کنید و سپس وارد سایت شوید. سپس از منوی «دوره های آموزشی» وارد صفحه بینارها شوید و در صفحه باز شده وبینار مورد نظر را انتخاب و روی دکمه «اطلاعات بیشتر» کلیک کنید. سپس وارد صفحه خرید می شوید و میتوانید با فشردن دکمه «خرید» وارد صفحه «ثبت سفارش» و سپس وارد درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت شوید. پس از خرید وبینار٬ وبینار خریداری شده در بخش «پیشخوان» و در قسمت «وبینار» قابل مشاهده و استفاده است.
پس از خرید میتوانید به صفحه وبینارها وارد شده و وبینار خریداری شده را انتخاب کنید و در صفحه باز شده دکمه «ورود به اتاق» را بزنید تا وارد کلاس آنلاین شوید. همچنین می توانید در «پیشخوان» و در بخش «وبینار» روی وبینار خود کلیک کنید تا وارد صفحه وبینار شوید و سپس دکمه «ورود به اتاق» را بزنید.
بخشی از محتوی رهرو تماشا و رهرو آوا رایگان است و بخشی از آن ویژه اعضای VIP می باشد. شما میتوانید در «پیشخوان» و در بخش « اشتراک ها» می توانید اشتراک VIP خریداری نمایید و مزایای اعضای VIP از جمله دسترسی کامل به رهرو تماشا و رهرو آوا بهره مند شوید.

کاربری سایت

شما میتوانید از قسمت «عضویت/ورود» وارد صفحه ورود به سایت شوید. در صورتیکه ثبت نام نکرده اید میتوانید از لینک «ثبت نام» استفاده کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.
می توانید در «پیشخوان» و در بخش «اشتراک ها» اشتراک VIP خریداری کنید.
می توانید در «پیشخوان» در بخش «پروفایل» رمز عبور خود را تغییر دهید.
در صورت بروز چنین مشکلی با بخش فنی ما تماس بگیرید تا مشکل شما را پیگیری نمایند.
در صورت بروز چنین مشکلی با بخش فنی ما تماس بگیرید تا مشکل شما را پیگیری نمایند.

جواب را پیدا نکردید؟ اینجا از ما بپرسید.